Centrum rozrywki GRAHULA to idealne miejsce dla Twojego dziecka. Zapewniamy Waszym pociechom: naukę gry w kręgle, zadbamy o rozwój dziecka i naukę pracy w grupie, aktywną rozrywkę na świeżym powietrzu. Zadbamy także o pełne brzuszki waszych pociech. 

Po uprzednim ustaleniu dla grup zorganizowanych lokal czynny od godz. 8.00, jak również istnieje możliwość przedłużenia godzin otwarcia. Prosimy o kontakt tel. 790 212 616


Grupy szkolne


Znudziły wam się wycieczki do kina, teatru bądź ogrodów zoologicznych? Chcesz zaszczepić ducha sportu wśród młodzieży? 


Zapraszamy wszystkie grupy szkolne do organizacji "Lekcji na kręglach". Uważamy, że w dobie komputeryzacji nie ma lepszej i zdrowszej alternatywy do spędzenia wolnego czasu niż uprawianie sportu. Wasze dzieci naucza się koordynacji, planowania i pracy zespołowej. W trakcie gry zadbamy również o brzuszki waszych pociech. 


Specjalnie dla Państwa, aby sprostać oczekiwaniom stworzyliśmy specjalny zestaw pakietów, w których znajda Państwo ofertę jak najlepiej dopasowaną do potrzeb wycieczki i dzieci.

Urodziny 


Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny? Czemu nie spędzić ich aktywnie!


Zapraszamy Państwa do organizacji urodzin dla dzieci od 10 roku życia. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety. Istnieje również możliwość organizacji urodzin na zasadzie à la carte. 


Oferujemy:

  • Kręgle
  • Automaty wrzutowe, takie jak (cymbergaj, dart's, piłkarzyki).
  • Bilard
  • Strzelnica
  • Zaplecze gastronomiczne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w związku z pytaniami, lub rezerwacji miejsc pod numerem 790 - 212 - 616. Zapraszamy również do odwiedzenia nas w celu przedstawienia dokładniejszej ofery.

Chrzciny i komunie 


Szukasz miejsca do zorganizowania chrzcin  albo komunii? Zapraszamy do Grahuli!


W Grahuli mogą Państwo zorganizować Chrzciny i komunie w sportowym stylu. Oferujemy pełne zaplecze gastronomiczne, od dań obiadowych, zimnych przekąsek np. (galarety, sałatki, deski mięs pieczystych i serów), po napoje alkoholowe i bezalkoholowe. 


W trakcie trwania imprezy zapraszamy do korzystania z takich atrakcji jak: kręgle, bilard, automaty wrzutowe czy strzelnicy. 


Jesteśmy elastyczni w działaniu, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby umówić spotkanie na którym zostanie Państwu przedstawiona pełna nasza oferta.