Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z bogatej oferty naszego Centrum Rozrywki w zakresie organizacji imprez firmowych, spotkań okolicznościowych, bankietów, konferencji i innych eventów specjalnych. Doświadczenie naszych pracowników, bogate zaplecze gastronomiczne, odpowiednie nagłośnienie i przede wszystkim kręgielnia sprawią, iż Grahula na zawsze pozostanie w Państwa postrzeganiu jako miara zabawy, sukcesu i integracji! 


Emocje towarzyszące grze w kręgle i przygotowane specjalnie na Państwa życzenie atrakcje, na stałe zapadają w pamięć Waszych gości. W naszej ofercie znajdą Państwo pełne i profesjonalne wsparcie multimediów, nagłośnienia i oświetlenia. 


Dla Nas profesjonalizm realizacji spotkań indywidualnych i firmowych to dbanie o szczegóły i przekonanie, że każde uatrakcyjnienie oferty to kolejny krok do sukcesu i umacniania więzi z przyjaciółmi, pracownikami i kontrahentami. Mając nadzieję, że dołączą Państwo do grona zadowolonych i stałych klientów, których zawsze mile witamy w naszych progach.