OFERTA

Indywidualne

Szukasz miejsca, w którym spotkasz się ze znajomymi, zorganizujesz urodziny, jubileusz czy po prostu spotkanie szkolne po latach? Zapraszamy do Grahuli.

Oferujemy pełne zaplecze gastronomiczne. W naszym barze znajdą Państwo liczne alkohole i napoje. Na specjalne życzenie i po uprzednim zamówieniu jesteśmy w stanie przygotować przeróżne potrawy np. (deski mięs pieczystych i serów, dania obiadowe, zimne przekąski).

Organizujemy również liczne transmisję z wydarzeń sportowych i kulturalnych. Jeśli mają Państwo ochotę razem ze znajomymi obejrzeć takie imprezy jak: KSW, Mistrzostwa Europy/Świata w piłce nożnej, siatkówce, Ligę Mistrzów, Ekstraklasę i wiele innych, zapraszamy do rezerwacji miejsc i śledzenia na naszym Facebooku informacji o nadchodzących wydarzeniach.

Firmy

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z bogatej oferty naszego Centrum Rozrywki w zakresie organizacji imprez firmowych, spotkań okolicznościowych, bankietów, konferencji i innych eventów specjalnych. Doświadczenie naszych pracowników, bogate zaplecze gastronomiczne, odpowiednie nagłośnienie i przede wszystkim kręgielnia sprawią, iż Grahula na zawsze pozostanie w Państwa postrzeganiu jako miara zabawy, sukcesu i integracji!

Emocje towarzyszące grze w kręgle i przygotowane specjalnie na Państwa życzenie atrakcje, na stałe zapadają w pamięć Waszych gości. W naszej ofercie znajdą Państwo pełne i profesjonalne wsparcie multimediów, nagłośnienia i oświetlenia.

Dla Nas profesjonalizm realizacji spotkań indywidualnych i firmowych to dbanie o szczegóły i przekonanie, że każde uatrakcyjnienie oferty to kolejny krok do sukcesu i umacniania więzi z przyjaciółmi, pracownikami i kontrahentami. Mając nadzieję, że dołączą Państwo do grona zadowolonych i stałych klientów, których zawsze mile witamy w naszych progach.

Grupy szkolne

Znudziły wam się wycieczki do kina, teatru bądź ogrodów zoologicznych? Chcesz zaszczepić ducha sportu wśród młodzieży?

Zapraszamy wszystkie grupy szkolne do organizacji "Lekcji na kręglach". Uważamy, że w dobie komputeryzacji nie ma lepszej i zdrowszej alternatywy do spędzenia wolnego czasu niż uprawianie sportu. Wasze dzieci naucza się koordynacji, planowania i pracy zespołowej. W trakcie gry zadbamy również o brzuszki waszych pociech.

Specjalnie dla Państwa, aby sprostać oczekiwaniom stworzyliśmy specjalny zestaw pakietów, w których znajda Państwo ofertę jak najlepiej dopasowaną do potrzeb wycieczki i dzieci.

Urodziny

Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny? Czemu nie spędzić ich aktywnie!

Zapraszamy Państwa do organizacji urodzin dla dzieci od 10 roku życia. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety. Istnieje również możliwość organizacji urodzin na zasadzie à la carte.

Oferujemy: Kręgle Automaty wrzutowe, takie jak (cymbergaj, dart's, piłkarzyki). Bilard Zaplecze gastronomiczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w związku z pytaniami, lub rezerwacji miejsc pod numerem 790 - 212 - 616. Zapraszamy również do odwiedzenia nas w celu przedstawienia dokładniejszej ofery.

Chrzciny i komunie

Szukasz miejsca do zorganizowania chrzcin albo komunii? Zapraszamy do Grahuli!

W Grahuli mogą Państwo zorganizować Chrzciny i komunie w sportowym stylu. Oferujemy pełne zaplecze gastronomiczne, od dań obiadowych, zimnych przekąsek np. (galarety, sałatki, deski mięs pieczystych i serów), po napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

W trakcie trwania imprezy zapraszamy do korzystania z takich atrakcji jak: kręgle, bilard, automaty wrzutowe.

Jesteśmy elastyczni w działaniu, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby umówić spotkanie na którym zostanie Państwu przedstawiona pełna nasza oferta.

Rezerwacje telefoniczne